Naruto PBF

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie



NEWS

Wystartował I egzamin na Chunina wszystkie drużyny serdecznie zapraszamy!
Wyniki konkursu graficznego już za nami! Również lista użytkowników miesiąca została ogłoszona.






ŚWIAT

Brak

KONTAKT


Administracja:
Mellion - 16028310

Avarice - 49502673

Rinkiari - 9437415

Moderatorzy:
Gaizo - 1954380

Yami - 12310728

#1 12-04-2016 19:16:43

Max
2qi75lh.jpg
Dołączył: 02-04-2016
Liczba postów: 204
Windows 7Firefox 45.0

Nukenin & ANBU

Przeglądałem sobie rangi i zauważyłem, że nie ma jednej istotnej rzeczy. Oczywiście jeśli administracja ma w planach wprowadzenie tego to bardzo się cieszę, ale jednak chciałbym przedstawić swój pomysł, który dzisiaj wymyśliłem. Gaizo napisał mi, że można stać się nukeninem, ale normalnie takiej rangi nie ma. Fajnie byłoby wprowadzić takową rangę, lecz ona różniłaby się od innych poprzednich. Dla przykładu opuszczasz wioskę na stałe na randze Genina, to już wyżej niestety nie możesz iść. Dlatego jeśli ktoś zdecydowałby się na opuszczenie to ponosi tego konsekwencje. Trudniejszy rozwój pod względem rangowym (bo jak wiadomo w tym momencie nie należysz już do wioski), ale też takowy nukenin mógłby dostawać jakieś profity typu pokonanie na wyzwaniach członka wioski do której kiedyś się należało +1 do PR. To jest oczywiście przykład, nie musimy brać tego na poważnie z tym jednym punktem rozwoju. Kolejnym pomysłem odnośnie nukenina jest fabularne opuszczenie wioski, ale liczy się to też z tym, że w trakcie takiej przygody można faktycznie ponieść śmierć. Administrator, bądź wyznaczony do tego moderator mógłby założyć wątek pod tytułem (np.) [Ucieczka z Wioski - Max], bądź jakimkolwiek sensownym. W trakcie tej "misji" odbywałaby się misja ucieczki, oraz dalsze losy. Czyli taka historia samotnego shinobi. Tyle, że na prawdę musiałaby być taka przygoda lvl hard, bo już to widzę jak każdy ucieka z wioski by odegrać coś takiego.

Więc aby nukenini nie czuli się wolni, w takowych misjach wystąpiłby mały oddział anbu. Czyli prawdziwi gracze, my. Ktoś z rangą Jounina albo nawet Chunina (jak zdecydujecie) mógłby zostać powołany jako członek oddziału anbu pod przewodnictwem tam jakiegoś typa z rady, bądź Kage. Oczywistym jest, że nei każdy nadawałby się do takiej rangi. ANBU również miałoby swoje profity (ustalmy wspólnie jakie). Czyli wymaga się już stworzenia nowej rangi ANBU (min. Jounin proponowałbym). ANBU miałby właśnie za zadanie gonić i zlikwidować takich nukeninów. Są oni zagrożeniem dla wioski, bowiem posiadaliby różne informacje na temat poprzedniego domu. Albo też nawet odgrywałaby się misja (jak w przypadku Nukenina) wyłapywaniu fikcyjnych nukeninów. Jak to widzicie, fajnie byłoby gdybyśmy razem ustalili co i jak, ustosunkujcie się do tego.


escpyobxlfiexukgfvfbxggnddfzhnxsejkxspqngflzpixsbjykaaixlomujcqxhpznjnoqfsvrvgxugnyypnsdamldcveepnsa

Offline

#2 12-04-2016 19:32:51

Gaizo
2qi75lh.jpg
Skąd: Trójmiasto
Dołączył: 11-03-2016
Liczba postów: 1,358
Gadu Gadu: 1954380
WWW
Windows 7Firefox 45.0

Odp: Nukenin & ANBU

W sumie napisałem tylko, że można uciec z wioski. Nie wiem czy wtedy ktoś stanie się nukeninem, czy po prostu zmienia stronę.

Wiadomość dodana po 04 min 21 s:
Nie rozumiem, xczemu nukenin nie ma dostawać stat za rangi, przecież każdy zły w anime się rozwijał, bym nawet silniejszy zazwyczaj niż ci dobrzy xd. Co do misji fabularnej to tak jak na GN było, więc spoko. Z tym, że tutaj lepiej pomyślane by nie tylko prowadzący miał na to wgląd ale również gracze mogli w tym uczestniczyć [dblpt]P. Z drugiej strony ktoś powie "Mogę wstać w nocy, użyć ShnJ i uciec poza wioskę" czy cokolwiek innego... Jak wytłumaczysz, że NIE MOŻE bo musi odegrać misję, gdzie jest ścigany? [dblpt]P


Co do ANBU i Akatsuki, miałem już jakiś plan odnośnie tego jako organizacje w dwóch wioskach, nie wiem co Mell na to, czy pamiętam.


FaiJsev.png

PROJEKT (60%) - Invincible

Offline

#3 12-04-2016 19:43:24

Max
2qi75lh.jpg
Dołączył: 02-04-2016
Liczba postów: 204
Windows 7Firefox 45.0

Odp: Nukenin & ANBU

Z tej racji, że nukenin to osoba która zrywa więzi z wioską i tradycjami hierarchi wioski. Nie mówię tu o rozwoju postaci, tylko o rozwoju pod względem rangowym. Nie może stać się typu chuninem, jouninem, nie może po prostu. Fakt, każdy się rozwijał - mógłby to zrobić ale bez profitów z podstawowych rang. Przykładowo opuszczasz na Chuninie, masz wszystko Chunina + z rangi Nukenin'a. Czyli Nukenin na poziomie Chunina, ale owszem - mógłby rozwijać swoją postać pod względem umiejętności, nie widze w sumie żadnego problemu. Jesli ktoś tak powie jak Ty przed chwilą to może sobie zapomnieć o czymś takim. Musi i koniec. Chcesz uciec z wioski i być jak saske? Spoko, ale wykonaj odpowiednią do tego misje i PRZEŻYJ!


escpyobxlfiexukgfvfbxggnddfzhnxsejkxspqngflzpixsbjykaaixlomujcqxhpznjnoqfsvrvgxugnyypnsdamldcveepnsa

Offline

#4 12-04-2016 19:46:34

Avarice
73mbut.jpg
Dołączył: 01-04-2016
Liczba postów: 1,283
Gadu Gadu: 49502673
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: Nukenin & ANBU

Ja osobiście mam mieszane uczucia co do rozwoju. Z jednej strony Max ma 100% rację co do nukeninów. Jednak z drugiej strony odzywa się stary GN'owy duch który nakazuje turniejować xD Można by nawet zrobić głupią fabularnie rzecz i po prostu na czas turnieju przeprowadzić amnestię.


4264291600_1412343572.gif

Offline

#5 12-04-2016 19:55:09

Gaizo
2qi75lh.jpg
Skąd: Trójmiasto
Dołączył: 11-03-2016
Liczba postów: 1,358
Gadu Gadu: 1954380
WWW
Windows 7Firefox 45.0

Odp: Nukenin & ANBU

Ja rozumiem o jakiej trudności Max mówi, obstawiam, że tylko połowa ludzi dałaby radę...

Co do rozwoju, uważam, że powinni się rozwijać statystycznie jeszcze.


FaiJsev.png

PROJEKT (60%) - Invincible

Offline

#6 13-04-2016 01:39:50

Blazze
2h6shfn.jpg
Dołączył: 11-03-2016
Liczba postów: 1,103
Gadu Gadu: 42754672
Windows 7Chrome 49.0.2623.110

Odp: Nukenin & ANBU

Jak dla mnie zawsze było czymś dziwnym ta cała pogoń itd.
Przecież jeśli shinobi chce sobie wyjść z wioski to może sobie wyjść, nie wróci, no trudno, ale wtedy jest raczej pustelnikiem niż nukeninem. Prawdziwy nukenin uciekał z wioski po jakimś przestępstwie czy czymś i ludzie mieli powód go ścigać, a nie że sobie niewyróżniający się ninja po prostu wychodzi.
Tak więc o ile miały by to być takie misję to nie polegające na samej ucieczce co na dostaniu zlecenia na kradzież przedmiotu x (np jakichś dokumentów, albo tajnych jutsu) i dopiero ucieczki wraz z nimi.
Takie moje zdanie :v


W11yCBz.jpg

Offline

#7 13-04-2016 14:44:07

Rinkiari
73mbut.jpg
Dołączył: 12-03-2016
Liczba postów: 784
Windows 8.1Firefox 45.0

Odp: Nukenin & ANBU

Nukenin to nie imigrant dblptnyehdblpt tylko osoba bardziej wygnana..

Offline

#8 14-04-2016 21:19:42

Max
2qi75lh.jpg
Dołączył: 02-04-2016
Liczba postów: 204
Windows 7Firefox 45.0

Odp: Nukenin & ANBU

-  Blazze

Własnie można byłoby wprowadzić coś takiego, że w trakcie tej misji należałoby popełnić jakieś przestępstwo. Aby narobić grze smaczku.

- Rinkiari

Wporzo, ja wiem - mi bardziej chodziło o to, żeby wprowadzić tą rangę nukenina, bo jest to przestępca i działa na szkodę danej wioski. Dlatego też mógłby być ścigany i rozgrywać to jakoś fabularnie. [dblpt])


escpyobxlfiexukgfvfbxggnddfzhnxsejkxspqngflzpixsbjykaaixlomujcqxhpznjnoqfsvrvgxugnyypnsdamldcveepnsa

Offline

#9 22-04-2016 21:41:07

Avarice
73mbut.jpg
Dołączył: 01-04-2016
Liczba postów: 1,283
Gadu Gadu: 49502673
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: Nukenin & ANBU

Zamykam. Spróbuję coś opracować do końca turnieju na chunina.


4264291600_1412343572.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Administrator Główny mod Moderator Student Akademii Genin Chunin Tokubetsu Jounin Jounin Sannin Legendarny Sannin
Forum Naruto PBF podlega ścisłej ochronie praw autorskich. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie jakiegokolwiek materiału bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.
Toplisty
PBF Wars .: ANIME TOP100 :. Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie
Wymiana
BlackButler HogwartDream

Stopka

Forum oparte na FluxBB