Naruto PBF

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie



NEWS

Wystartował I egzamin na Chunina wszystkie drużyny serdecznie zapraszamy!
Wyniki konkursu graficznego już za nami! Również lista użytkowników miesiąca została ogłoszona.






ŚWIAT

Brak

KONTAKT


Administracja:
Mellion - 16028310

Avarice - 49502673

Rinkiari - 9437415

Moderatorzy:
Gaizo - 1954380

Yami - 12310728

#1 12-05-2016 20:02:34

Creenoshi
2qi75lh.jpg
Skąd: Dolnyśląsk
Dołączył: 02-04-2016
Liczba postów: 213
Gadu Gadu: 59084077
Windows 7Chrome 50.0.2661.94

Zmiany by Cree v2.0

Nie sądziłem, że tak szybko napiszę kolejną zmianę xD
Jest to właściwie uzupełnienie i dodanie kilku pomysłów do Paczki zmian v1.0.
4. Uzupełnienie do klanów z mojej poprzedniej zmiany
Nie dopisałem szczegółu dotyczącego klanu. Proponuję by w każdym klanie znajdował się leader, można walczyć o leadera. Leader jedynie decyduje o zawieraniu sojuszy i wypowiadania wojen innym klanom, po uprzednim zebraniu członków klanu i konsultacji z nimi. Jednak leader nie musi się ich słuchać.
5. Sparingi
Pomysł zaczerpnięty od zmian Pitersa, jednak moim zdaniem bardzo fajny i tutaj troszkę go rozwinę.
Dla osób, które nie wiedzą czym byłby sparingi; są to walki z postaciami z realiów Naruto, postacie posiadają różne rangi, które systematyzują poziom trudności.
Walka odbywa się na zasadzie misji - z prowadzącym, który dosłownie wciela się w wybraną przez nas postać.
Walki te byłyby całkiem dodatkową 'farmą' i zabawą.
Nie chce mi się za bardzo opisywać każdej postaci, bo bardzo prawdopodobne, że są jeszcze dostępne pliki ze starego forum.
Moja propozycja nagród za pokonanie danej osoby:

Przeciwnik Rangi D - 1PR
Przeciwnik Rangi C - 2PR
Przeciwnik Rangi B - 3PR
Przeciwnik Rangi A - 4PR
Przeciwnik Rangi S - 5PR
Przeciwnik Legendarny - 10PR

Czas jaki należy odczekać po skończonej walce z ostatnim przeciwnikiem jest uzależniony od rangi, wygląda to następująco:

Ranga D - 1 dzień
Ranga C - 2 dni
Ranga B - 3 dni
Ranga A - 5 dni
Ranga S - 7 dni
Legendarny - 10 dni

6. Organizacje
Moja propozycja jest bardzo prosta, a mianowicie wprowadzić taki dodatek.
Jeśli cel organizacji jest 'zły' tzn wiążę się z zabijaniem ludzi lub czymś w ten deseń to taką organizację mogą założyć jedynie Nukenini, czyli uciekinierzy. Oczywiście są pewne wyjątki jeśli chodzi o zabójstwa, chodzi o zabójstwa w obronie własnej, to nie wlicza się w 'zły' cel organizacji.
Organizacje o dobrych celach (nic nie przychodzi mi do głowy) mogłyby być zakładane przez normalnych członków wiosek.

Offline

#2 12-05-2016 20:06:26

Iwaru
2h6shfn.jpg
Dołączył: 01-04-2016
Liczba postów: 776
Windows 7Chrome 50.0.2661.94

Odp: Zmiany by Cree v2.0

4. Samo przez się się rozumie. No a co z klanami, w których członkowie chcą mieć demokrację? W sumie neutral z przewagą na nie (niech każdy klan sobie sam ustali czy chce mieć lidera, po co narzucać?)


5. Nie. Jakoś tego nie czuję.


6. Oczywiście. Jestem na tak, chociaż to i tak oczywiste, że po cholerę zmiana?

Offline

#3 12-05-2016 22:36:17

Reikakure
2vuhthd.jpg
Dołączył: 01-04-2016
Liczba postów: 725
Gadu Gadu: 50487068
Windows 7Chrome 50.0.2661.94

Odp: Zmiany by Cree v2.0

4 i 5 było na starych forach i były super, jak najbardziej za.
6 nie widzę sensu bo kto będzie zakładał jakąś dobrą organizacje xD i na czym ona miałaby polegać, na pomaganiu staruszkom? Nie no świruje, ktoś mógłby założyć forumowe anbu albo coś, więc w sumie też dobre


7fekshf.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Administrator Główny mod Moderator Student Akademii Genin Chunin Tokubetsu Jounin Jounin Sannin Legendarny Sannin
Forum Naruto PBF podlega ścisłej ochronie praw autorskich. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie jakiegokolwiek materiału bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.
Toplisty
PBF Wars .: ANIME TOP100 :. Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie
Wymiana
BlackButler HogwartDream

Stopka

Forum oparte na FluxBB